Blog

Gigarelin rX jak nenaletět internetovým podvodníkům a nekoupit padělek

Rating:
(2 votes)

  Zaujal vás tento produkt, uvažujete o jeho koupi? Pozor snadno můžete draze zaplatit za nebezpečný padělek od gangu ze Slovenska!

  Gigarelin rX je produkt na zvýšení vlastní produkce růstového hormonu na úrovni peptidů ghrp-6, ghrp-2. Vyrábí se v orální formě pod značkou Genesis Biology. Spotřebitel se dozví na webech peptidy-ghrp6.net/.com že značka Genesis Biology byla kompletně koupena a inovativovaná firmou Eurolabs Peptides. Že současně s touto změnou výrobce přišla i nová verze Gigarelinu rX 2.0 která je o 37% účinnější, k tomu navíc 10% obsahu navíc zdarma. Tuto informaci tvrdí pouze sám prodéjce a výrobce v jednom na svých webových stránkách. Tyto informace se ovšem nezakládají na pravdě. Eurolabs Peptides je neexistující značka ze Slovenska, jedná se o garážovou firmu, jsou to lidé kteří se víc jak 10 let živí paděláním léku (anabolických steroidů, prohormonů). Více se dozvíte v článku zde.
  Podvodníci jednoznačně doporučují svůj nový Gigarelin rx 2.0 od Eurolabs Peptides který je lepší a výhodnější po každé stránce. Máto ale háček, nemáto nic společného s originálem, originál Gigarelin máte pouze pod značkou Genesis Biology která nemá nic společného s Eurolabs Peptides.

  Podvodníci nezapomínají všude na svých stránkách důrazně upozorňovat že výroba byla ukončena, na peptidy-ghrp6.net tvrdí že se jedná o doprodej starého Gigarelinu, tak proč je pod upravenou etiketou Genesis Biology tableta s logem Eurolabs Peptides, když se má jednat o doprodej starého zboží???
  gigarelin padělek od peptidy-ghrp6

  Otřesná etiketa, fotokopie, šoupajícíse barva při dotyku, v údajném doprodeji staré verze Gigarelinu od Genesis Biology se nachází tablety s logem vymyšlené garážové značky Eurolabs Peptides.
  Padělky Gigarelinu pod značkou Genesis Biology zakoupíte na peptidy-ghrp6.net, přesně tohle vám pošlou za skoro deset tisíc korun.gigarelin rx genesis biology padělek od peptidy-ghrp6.net

  Uplně stejné padělky Gigarelinu vám pošlou ze stránek peptidy-ghrp6.net a steroids-alternatives.space !

  Spotřebitelům v České Republice a Slovensku nabízí své nebezpečné padělky Gigarelinu za 9616 Kč, naopak lidem z ostatních zemí EU se nebojí říct v přepočtu o 11500 Kč !


  Neučinné tablety s logem Eurolabs Peptides v Gigarelinu s etiketou Genesis Biology z údajného doprodeje starého zboží:

  falešné tablety eurolabs peptides v gigarelinu genesis biology  Takto vypadá padělek Gigarelinu rX Genesis Biology: upravený vzhled etikety v otřesné kvalitě
  od peptidy-ghrp6.net:
  padělek gigarelinu genesis biology
  Recenze zákazníka který draze zaplatil za padělek Gigarelinu pod etiketou Genesis Biology který koupil na
  steroids-alternatives.space:
  ´Velmi velký podvod! Objednáno Gigarelin RX. Rychlé doručení kromě toho, že produkt je falešný! Fotokopie s velmi nízkou kvalitou. Na štítku je tzv. Ověřovací kód, který můžete ověřitt na falešném webu. Nekupujte zejména na těchto stránkách ..´

  https://www.trustpilot.com/review/steroids-alternatives.space - převzato z těchto stránek

   

  Recenze zákazníka který předtím užíval pravý Gigarelin Genesis Biology, poté koupil od Eurolabs Peptidy na peptidy-ghrp6.net:
  ´Vždycky cca do 4-5 dnů  od užívání se mi rapidně zlepší pleť (zmizí
  akné, vypnou se mi vrásky a vypadám taková svěžejší).  Zkusila jsem mini balení Gigarelin rX 2.0 a
  po užívání již několik dní 2tbl navečer před spaním a efekt vůbec žádný´

  Na falešných stránkách www.genesis-biology.com mají podvodníci chybu v textu, asi když chtěli přeložit do Slovenštiny, https://www.genesis-biology.com/product/genesis-biology-gigarelin-rx-hgh-pills-tablets.htm#oldWeb na této adrese naleznete text: FAQ - frequently asked questions and answers related to Gigarelinom RX. - Gigarelinom ??? Někdo z podvodníku text překládal do Slovenštiny a zapomněl ho upravit ??? asi to mělo vypadat takto: FAQ - najčastejšie otázky a odpovede súvisiace s Gigarelinom rX: ???
  fake web genesis-biology-com
  Foto:


  Video:  Marketingové lži aby vás přinutili nakupovat jejich falešný nebezpečný Gigarelin rX 2.0 pod značkou Eurolabs Peptides:

  gigarelin rx 2.0 eurolabs peptidy


  Výroba Genesis Biology byla podle tvrzení podvodníků ukončena ale dál své padělky Gigarelinu prodávají na těchto stránkách:

  https://buylegitsteroids.com/en/oral-steroids/267-gigarelin-rx-genesis-biology.html
  http://www.european-peptides.com/?64,genesis-biology-gigarelin
  http://www.streetfitnessforlife.com/product/gigarelin-rx-genesis-biology-600mg-60tab/
  http://steroids-alternatives.space/en/tablet-products/53-gigarelin-rx.html
  https://www.elitesupps.sk/Gigarelin-rX-600-mg-60-tabs-d584.htm

   

  Skutečný Gigarelin rX je pouze pod značkou Genesis Biology, nemá nic společného s Eurolabs Peptides a neobsahuje bílé malé tabletky. Jeho pravost si ověříte pouze na oficiálních stránkách výrobce které jsou: www.genesis-biology.us pomocí seriového kodu uvedeného na obalu, výsledek testu vám dorazí obratem během pár sekund. Stránky: www.genesis-biology.com jsou falešné stránky gangu ze Slovenska, kteří jen na této značce parazitují a tvrdí že přešla pod Eurolabs Peptides (Eurolabs Peptidy).

   

  Seznam podvodných stránek:
  https://steroids-2016.com/en/home/378-gigarelin-rx-genesis-biology.html
  https://buylegitsteroids.com/en/oral-steroids/267-gigarelin-rx-genesis-biology.html
  http://www.european-peptides.com/?64,genesis-biology-gigarelin
  http://www.streetfitnessforlife.com/product/gigarelin-rx-genesis-biology-600mg-60tab/
  https://anabolic-pharma.org/en/home/3694-gigarelin-rx-genesis-biology.html
  http://steroids-alternatives.space/en/tablet-products/53-gigarelin-rx.html
  https://best-steroids.org/en/home/1042-gigarelin-rx-genesis-biology-600mg-60tab.html
  https://www.elitesupps.sk/Gigarelin-rX-600-mg-60-tabs-d584.htm
  https://www.peptidy-ghrp6.net/peptidy-tabletove-produkty-sarms-info/genesis-biology-gigarelin-rx-old-vyroba-ukoncena.html
  https://www.peptidy-ghrp6.net/peptidy-tabletove-produkty-sarms-info/Gigarelin-rX.html
  http://eurolabs-peptidy.net/tabletove/gigarelin-rx
  https://www.eurolabs-peptidy.com/Gigarelin-rX

  Nevěřte podvodníkům různá varování která zveřejní na svých stránkách, spotřebitelé pravdivě neinformují, samozřejmě vám nedají pravdivé informace, nebudou se chlubit tím že vás chtějí okrást, že za vidinou zisku neváhají riskovat i vaše zdraví ! Organizovaná skupina ze Slovenska která stojí za fiktivní značkou Eurolabs Peptides se paděláním léků jako anabolický steroidů nebo prohormonů žíví víc jak 10 let. Kompletní seznam webových stránek podvodníku, laboratorní výsledky a další materiály jsou k zobrazení jen pro registrované uživatele.

  Všechny materiály jsou zalohovány, v případě že by chtěli podvodníci zamést stopy, i na dále tento gang budeme sledovat. Pokud máte jakékoliv informace nebo již vás okradli, napište nám bud na e-mail nebo se zaregistrujte a přidejte vaší zkušenost.  Share Post:

  Save the social share code e.g. Addthis

  Hledat článek

  Kategorie

  Další články