Blog

LegitGym

LegitGym

Eurolabs Peptides (Eurolabs Peptidy) nebezpečné látky TOP QUALITY a jako bonus si můžete výrobek fiktivní firmy ověřit pomocí kodu na obalu zda je to opravdu originál. Tyto léky neprošly obvyklými přísnými hodnotícími postupy, které zajistí, že lék je vhodný pro trh EU. Obsahují složky nízké kvality nebo ve špatných dávkách v neposlední řadě jsou úmyslně a podvodně označena.


Celá důvěryhodnost této fiktivní značky Eurolabs Peptidy je postavena na tabletách s vyraženým logem světové firmy. Důvod? Jedná se o organizovanou skupinu ze Slovenska která má již několik let hlavní příjem z prodeje padělaných anabolických steroidů, značka Eurolabs Peptides nabízí i nové léky jako například SARM, které prodávají v tabletách, proč když 99% prodejců SARM po celém světě je nabízí v kapslích, tobolkách? Pro podvodníky je mnohem jednoduší vyrábět v tabletách, kde mají mnoholété zkušenosti a vybavení z čas prodeje steroidů, je pro ně snazší vyrábět stejným procesem, pouze místo například symbolu G, vyrazí logo světové firmy Eurolabs Peptides (tablety vám vyrobí kde jaký velkoprodejce extáze). Samozřéjmě žádná drahá výrobní linka na tablety neexistuje, vše se vyrábí v garáži, vhodné nástroje seženete na webu alibaba. Tyto léky proto nemusí fungovat nebo mohou být škodlivé . Důsledky užívání padělaných léků mohou být pro spotřebitelé závažné a mohou zahrnovat: neočekávané nebo závažné vedlejší účinky, nebezpečné interakce s léky, které již užíváte. Drzost gangu nemá hranic, na svých stránkách upozorňují na nekvalitní peptidy a podvodníky, jak se říká kdo jinému jámu kopá...

V letech 2015-2018 si nechávali posílat peníze předem pomocí SEPA platby na účty vedené u 2 bank na Slovensku. Na oficiálních stránkách výrobce (www.eurolabs-peptides.com) se o firmě vůbec nic nedozvíte, jediné co v sekci kontakt naleznete je kontaktní formulář který tam podvodníci nedávno přidali.


Spotřebitelům v České Republice a Slovensku tento gang tvrdí že firma Genesis Biology přešla pod Eurolabs Peptides, což není pravda, Genesis Biology nemá nic společného s touto garážovou firmou, jak již píše na svých stránkách.
eurolabs-peptidy-eurolabs-peptides-podvod-scam
Podvodníci vlastní stránky www.genesis-biology.com kde se snaží parazitovat na této značce. Oficiální stránky výrobce jsou www.genesis-biology.us kde není ani slovo o přechodu na Eurolabs Peptides. Na první pohled snadno rozeznáte které stránky jsou skutečně a které FAKE. Podvodníci mají na svých stránkách www.genesis-biology.com chybu v textu, https://www.genesis-biology.com/product/genesis-biology-gigarelin-rx-hgh-pills-tablets.htm#oldWeb na této adrese naleznete text: FAQ - frequently asked questions and answers related to Gigarelinom RX. - Gigarelinom ??? Někdo z podvodníku text překládal do Slovenštiny a zapomněl ho upravit ??? asi to mělo vypadat takto: FAQ - najčastejšie otázky a odpovede súvisiace s Gigarelinom rX: ???

Video:


Vymyšlené recenze spotřebitelů ! Lidé byli podle jmén ze Slovenska, nyní jsou to Česi, dokonce užívají i jiné látky. O serioznosti a věrohodnosti těchto podvodníku si můžete udělat obrázek sami.

Video:
Stránky podvodníku peptidy-ghrp6.net v roce 2016 ve Slovenském jazyce

ZobrazitStránky podvodníku
peptidy-ghrp6.net v roce 2018 až do současnosti v Českém jazyceZobrazit

 

Nekvalitní obyčejná papírova etiketa ze které se šoupe barva,
vyráběna na domácí tiskárně od peptidy-ghrp6.net:
Eurolabs Peptides - Eurolabs Peptidy garážová firma

 Eurolabs Peptides a Genesis Biology identická etiketa tisknutá na stejné tiskárně v otřesné kvalitě a ve stejné dóze, podvodníci nezapomněli pozměnit vzhled obalu Genesis Biology, opět od peptidy-ghrp6.net:
Eurolabs Peptidy Genesis Biology LGD, Gigarelin

 

Tito podvodnící měli nazačátku a dodnes mají některé své weby vedené u firem na Slovensku, jako např. https://original-peptide.com/en/7_genesis kde dodnes prodávají pod značkou Genesis padělky anabolických steroidů které sami vyrábějí.
original-peptide-pepto-pro-eurolabs-slovaci
Objevíte zde i produkty od přechozí vymyšlené značky Pepto-Pro kde na svých stránkách www.pepto-pro.com tvrdí že také přesla na Eurolabs Peptides - již byla ukonečená výroba, tak proč jsou zde stále nabízeny ???
(aktualizace: v září 2019 odstavili doménu pepto-pro.com a genesis-biology.com aby zametli stopy)


Jak na webu www.original-peptide.com tak www.european-peptide.com stále vesele nabízejí produkty Pepto-Pro která údajně ukončila výrobu a přešla na Eurolabs. Jak Pepto-Pro tak Eurolabs Peptides neexistuje a je dílem stejného gangu podvodníku, takže to není nic překvapující.  Údajně výrobci Pepto-Pro a Genesis Biology v prosinci 2017 přešli najednou pod Eurolabs Peptides, to je ale náhoda?
pepto-pro-com-eurolabs-peptides-com-scam
genesis-biolo-com-fake-website-scam

Podvodníci nezapomínají doporučit sami sebe, na webu www.pepto-pro.com jednoznačně doporučují spotřebitelům z České Republiky a Slovenska svůj e-shop www.peptidy-ghrp6.net
pepto-pro-com-doporuceni-peptidy-ghrp6-net
Nové vylepšené produkty Eurolabs Peptides mají maji ještě lepší učinnost, efektivitu a vstřebatelnost než předešlé produkty Genesis Biology a navíc 10% obsahu navíc za nezvýšenou cenu. Vše je výhodnější a lepší po každé stránce. Garantujeme maximální efektivitu, a originalitu našich produktů, nikde v EU nekoupíte kvalitnější a čistší peptidy.  Nejlepší výběr, nejlepší kvalita a ceny, bezkonkurenční zákaznický servis, serioznost. Nejkvalitnější peptidy a sarm.  - ZNÍ TO AŽ MOC DOBŘE NA TO ABY TO BYLA PRAVDA ! Podvodníci tvrdí že mají nejlepší peptidy na světě...eurolabs-peptidy-neexistujici-nejlepsi-znacka-v-evrope
peptidy-ghrp6-net-obchodni-podminky
Rozsáhlá organizovaná skupina ze Slovenska se paděláním léku živí víc jak 10 let, vytváří několik fiktivních značek, obrovský kapitál získali v letech kdy jim byl zákon s prodejem anabolických steroidů nakloněn, proto důrazně doporučujeme se jim vyhnout, riskujete hlavně své zdraví, a peníze už samozřejmě neuvidíte !  S více jak 60% u těchto podvodníku nakupují lidé ze Slovenska. Je to lukrativní byznys, tento gang neváhá okrádat zákazníky z celé Evropy kdy hazarduje s jejím zdravím. Nejraději preferují platby Bitcoinem aby gang nešel dohledat.

 

Upozornění Státní zemědělská a potravinářská inspekce České Republiky na web peptidy-ghrp6.net
Video:


Foto:

 
Web podvodníků peptidy-ghrp6.net na tn.cz (Podezřelé tabletky, falešné údaje: Těmto webům se raději vyhněte!):
https://tn.nova.cz/clanek/zpravy/galerie/galerie-rizikove-weby.html/?imageId=2280446
https://tn.nova.cz/clanek/podezrele-tabletky-falesne-udaje-temto-webum-se-radeji-vyhnete.html#g_688617

Seznam podvodných stránek:
https://peptides-ghrp6.com/
https://peptidy-ghrp6.net/
https://eurolabs-peptidy.com/
https://eurolabs-peptidy.net/
http://eurolabs-peptides.com/
http://original-peptide.com/
http://eurolabs-peptides.com/
http://genesis-biology.com/

Nevěřte podvodníkům různá varování která zveřejní na svých stránkách, spotřebitelé pravdivě neinformují, samozřejmě vám nedají pravdivé informace, nebudou se chlubit tím že vás chtějí okrást, že za vidinou zisku neváhají riskovat i vaše zdraví ! Kompletní seznam webových stránek podvodníku, laboratorní výsledky a další materiály jsou k zobrazení jen pro registrované uživatele. Všechny materiály jsou zalohovány, v případě že by chtěli podvodníci zamést stopy, i na dále tento gang budeme sledovat. Pokud máte jakékoliv informace nebo již vás okradli, napište nám bud na e-mail nebo se zaregistrujte a přidejte recenzi.

Zaujal vás tento produkt, uvažujete o jeho koupi? Pozor snadno můžete draze zaplatit za nebezpečný padělek od gangu ze Slovenska!

Gigarelin rX je produkt na zvýšení vlastní produkce růstového hormonu na úrovni peptidů ghrp-6, ghrp-2. Vyrábí se v orální formě pod značkou Genesis Biology. Spotřebitel se dozví na webech peptidy-ghrp6.net/.com že značka Genesis Biology byla kompletně koupena a inovativovaná firmou Eurolabs Peptides. Že současně s touto změnou výrobce přišla i nová verze Gigarelinu rX 2.0 která je o 37% účinnější, k tomu navíc 10% obsahu navíc zdarma. Tuto informaci tvrdí pouze sám prodéjce a výrobce v jednom na svých webových stránkách. Tyto informace se ovšem nezakládají na pravdě. Eurolabs Peptides je neexistující značka ze Slovenska, jedná se o garážovou firmu, jsou to lidé kteří se víc jak 10 let živí paděláním léku (anabolických steroidů, prohormonů). Více se dozvíte v článku zde.
Podvodníci jednoznačně doporučují svůj nový Gigarelin rx 2.0 od Eurolabs Peptides který je lepší a výhodnější po každé stránce. Máto ale háček, nemáto nic společného s originálem, originál Gigarelin máte pouze pod značkou Genesis Biology která nemá nic společného s Eurolabs Peptides.

Podvodníci nezapomínají všude na svých stránkách důrazně upozorňovat že výroba byla ukončena, na peptidy-ghrp6.net tvrdí že se jedná o doprodej starého Gigarelinu, tak proč je pod upravenou etiketou Genesis Biology tableta s logem Eurolabs Peptides, když se má jednat o doprodej starého zboží???
gigarelin padělek od peptidy-ghrp6

Otřesná etiketa, fotokopie, šoupajícíse barva při dotyku, v údajném doprodeji staré verze Gigarelinu od Genesis Biology se nachází tablety s logem vymyšlené garážové značky Eurolabs Peptides.
Padělky Gigarelinu pod značkou Genesis Biology zakoupíte na peptidy-ghrp6.net, přesně tohle vám pošlou za skoro deset tisíc korun.gigarelin rx genesis biology padělek od peptidy-ghrp6.net

Uplně stejné padělky Gigarelinu vám pošlou ze stránek peptidy-ghrp6.net a steroids-alternatives.space !

Spotřebitelům v České Republice a Slovensku nabízí své nebezpečné padělky Gigarelinu za 9616 Kč, naopak lidem z ostatních zemí EU se nebojí říct v přepočtu o 11500 Kč !


Neučinné tablety s logem Eurolabs Peptides v Gigarelinu s etiketou Genesis Biology z údajného doprodeje starého zboží:

falešné tablety eurolabs peptides v gigarelinu genesis biologyTakto vypadá padělek Gigarelinu rX Genesis Biology: upravený vzhled etikety v otřesné kvalitě
od peptidy-ghrp6.net:
padělek gigarelinu genesis biology
Recenze zákazníka který draze zaplatil za padělek Gigarelinu pod etiketou Genesis Biology který koupil na
steroids-alternatives.space:
´Velmi velký podvod! Objednáno Gigarelin RX. Rychlé doručení kromě toho, že produkt je falešný! Fotokopie s velmi nízkou kvalitou. Na štítku je tzv. Ověřovací kód, který můžete ověřitt na falešném webu. Nekupujte zejména na těchto stránkách ..´

https://www.trustpilot.com/review/steroids-alternatives.space - převzato z těchto stránek

 

Recenze zákazníka který předtím užíval pravý Gigarelin Genesis Biology, poté koupil od Eurolabs Peptidy na peptidy-ghrp6.net:
´Vždycky cca do 4-5 dnů  od užívání se mi rapidně zlepší pleť (zmizí
akné, vypnou se mi vrásky a vypadám taková svěžejší).  Zkusila jsem mini balení Gigarelin rX 2.0 a
po užívání již několik dní 2tbl navečer před spaním a efekt vůbec žádný´

Na falešných stránkách www.genesis-biology.com mají podvodníci chybu v textu, asi když chtěli přeložit do Slovenštiny, https://www.genesis-biology.com/product/genesis-biology-gigarelin-rx-hgh-pills-tablets.htm#oldWeb na této adrese naleznete text: FAQ - frequently asked questions and answers related to Gigarelinom RX. - Gigarelinom ??? Někdo z podvodníku text překládal do Slovenštiny a zapomněl ho upravit ??? asi to mělo vypadat takto: FAQ - najčastejšie otázky a odpovede súvisiace s Gigarelinom rX: ???
fake web genesis-biology-com
Foto:


Video:Marketingové lži aby vás přinutili nakupovat jejich falešný nebezpečný Gigarelin rX 2.0 pod značkou Eurolabs Peptides:

gigarelin rx 2.0 eurolabs peptidy


Výroba Genesis Biology byla podle tvrzení podvodníků ukončena ale dál své padělky Gigarelinu prodávají na těchto stránkách:

https://buylegitsteroids.com/en/oral-steroids/267-gigarelin-rx-genesis-biology.html
http://www.european-peptides.com/?64,genesis-biology-gigarelin
http://www.streetfitnessforlife.com/product/gigarelin-rx-genesis-biology-600mg-60tab/
http://steroids-alternatives.space/en/tablet-products/53-gigarelin-rx.html
https://www.elitesupps.sk/Gigarelin-rX-600-mg-60-tabs-d584.htm

 

Skutečný Gigarelin rX je pouze pod značkou Genesis Biology, nemá nic společného s Eurolabs Peptides a neobsahuje bílé malé tabletky. Jeho pravost si ověříte pouze na oficiálních stránkách výrobce které jsou: www.genesis-biology.us pomocí seriového kodu uvedeného na obalu, výsledek testu vám dorazí obratem během pár sekund. Stránky: www.genesis-biology.com jsou falešné stránky gangu ze Slovenska, kteří jen na této značce parazitují a tvrdí že přešla pod Eurolabs Peptides (Eurolabs Peptidy).

 

Seznam podvodných stránek:
https://steroids-2016.com/en/home/378-gigarelin-rx-genesis-biology.html
https://buylegitsteroids.com/en/oral-steroids/267-gigarelin-rx-genesis-biology.html
http://www.european-peptides.com/?64,genesis-biology-gigarelin
http://www.streetfitnessforlife.com/product/gigarelin-rx-genesis-biology-600mg-60tab/
https://anabolic-pharma.org/en/home/3694-gigarelin-rx-genesis-biology.html
http://steroids-alternatives.space/en/tablet-products/53-gigarelin-rx.html
https://best-steroids.org/en/home/1042-gigarelin-rx-genesis-biology-600mg-60tab.html
https://www.elitesupps.sk/Gigarelin-rX-600-mg-60-tabs-d584.htm
https://www.peptidy-ghrp6.net/peptidy-tabletove-produkty-sarms-info/genesis-biology-gigarelin-rx-old-vyroba-ukoncena.html
https://www.peptidy-ghrp6.net/peptidy-tabletove-produkty-sarms-info/Gigarelin-rX.html
http://eurolabs-peptidy.net/tabletove/gigarelin-rx
https://www.eurolabs-peptidy.com/Gigarelin-rX

Nevěřte podvodníkům různá varování která zveřejní na svých stránkách, spotřebitelé pravdivě neinformují, samozřejmě vám nedají pravdivé informace, nebudou se chlubit tím že vás chtějí okrást, že za vidinou zisku neváhají riskovat i vaše zdraví ! Organizovaná skupina ze Slovenska která stojí za fiktivní značkou Eurolabs Peptides se paděláním léků jako anabolický steroidů nebo prohormonů žíví víc jak 10 let. Kompletní seznam webových stránek podvodníku, laboratorní výsledky a další materiály jsou k zobrazení jen pro registrované uživatele.

Všechny materiály jsou zalohovány, v případě že by chtěli podvodníci zamést stopy, i na dále tento gang budeme sledovat. Pokud máte jakékoliv informace nebo již vás okradli, napište nám bud na e-mail nebo se zaregistrujte a přidejte vaší zkušenost.Připravujeme...

Minulý měsíc bylo šest osob spojených s Blackstone Labs obviněno z prodeje nelegálních doplňků stravy pro použití v kulturistice a hubnutí.

Hledat článek

Kategorie

Další články